Specjalista/specjalistka ds. obsługi klienta w Bramie Poznania

Umowa
Miasto
POZNAŃ
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

28.04 18.05

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

• zapewnienie komfortu zwiedzania, utrzymywanie pozytywnych relacji ze zwiedzającymi,
• udzielanie klientom informacji o ofercie Bramy Poznania i Galerii Śluza, Poznańskiego Centrum Dziedzictwa a także o możliwościach zwiedzania miasta,
• sprzedaż biletów wstępu na wydarzenia organizowane przez Centrum, w tym obsługa kas fiskalnych i terminali kart płatniczych,
• obsługa systemu rezerwacyjnego,
• organizację zwiedzania, obsługę i nadzór nad ruchem zwiedzających w Bramie Poznania i Galerii Śluza,
• informowanie i zaznajamianie zwiedzających z zagadnieniami prezentowanymi na ekspozycji głównej w Bramie Poznania oraz na ekspozycjach czasowych,
• obsługę wernisaży, koncertów, spotkań i innych wydarzeń organizowanych przez Centrum w budynku Bramy Poznania i Galerii Śluza, jak i w plenerze,
• obsługę szatni oraz dystrybucję audioprzewodników,
• dbałość o prawidłowe funkcjonowanie ekspozycji i urządzeń przeznaczonych dla zwiedzających.

Wymagania

• wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wykształcenie wyższe,
• doświadczenie w zakresie obsługi klienta i/lub doświadczenie w branży kultury, branży turystycznej, eventowej, hotelarskiej, MICE, rekreacyjnej, sportowej, spędzania czasu wolnego,
• bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, pozwalającą na swobodną pracę w tym języku. Mile widziana znajomość innych języków obcych,
• dyspozycyjność (praca zmianowa w systemie równoważnym, w weekendy oraz przy wieczornych wydarzeniach),
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność nawiązywania i utrzymania kontaktu z klientem oraz skutecznego komunikowania się,
• wysoką kulturę osobistą oraz pozytywne nastawienie do świata,
• gotowość do uczenia się nowych rzeczy, podnoszenia kwalifikacji,
• zainteresowanie historią i dziedzictwem kulturowym oraz przyrodniczym Poznania,
• umiejętność posługiwania się komputerem i urządzeniami cyfrowymi.

Oferujemy

Dzięki współpracy z nami możesz zyskać:
• stabilne zatrudnienie,
• możliwość rozwoju,
• zgrany zespół,
• nowoczesne miejsce pracy.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• CV
Składanie ofert:
Oferty prosimy składać pod adresem:
Poznańskie Centrum Dziedzictwa, Brama Poznania, ul. Gdańska 2, 61-123 Poznań
lub na adres e-mail: kadry[at]pcd.poznan.pl, w terminie do 18.05.2021 r.

Poznańskie Centrum Dziedzictwa zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Podczas rozmów rekrutacyjnych weryfikowane będą umiejętności w zakresie porozumiewania się w zadeklarowanych przez kandydata/kandydatkę językach obcych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę*/nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Poznańskie Centrum Dziedzictwa, ul. Gdańska 2, 61-123 Poznań.
Dołączenie do CV mojego zdjęcia, jak również podanie przeze mnie większego zakresu danych osobowych niż określone w art. 221 Kodeksu pracy jest wyraźnym działaniem potwierdzającym moją zgodę na przetwarzania tych danych w celach rekrutacji.