Stanowisko

Specjalista / Specjalistka ds. księgowości

Umowa
etat
Wynagrodzenie

do 6000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

06.10 15.10

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

— Kompleksowe i samodzielne dekretowanie i wprowadzanie dokumentów źródłowych do sytemu finansowo-księgowego;
— Dokonywanie miesięcznych uzgodnień kosztów i przychodów z rejestrem realizacji planu budżetowego;
—Obsługa kasy fiskalnej oraz kasy gotówkowej;
— Ewidencja księgowa wyciągów bankowych oraz sporządzanie przelewów;
— Bieżąca współpraca z pracownikiem księgowości oraz jego zastępstwo;
— Przygotowywanie danych na potrzeby wewnętrzne Biennale, w tym raportów kosztowych i statystycznych (obsługa klienta wewnętrznego).

Wymagania

— Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
— Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości;
— Mile widziana praktyczna znajomość systemu finansowo-księgowego Enova.
— Wykształcenie wyższe;
— Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień związanych z obsługą kasy fiskalnej oraz ustawy o VAT;
— Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;
— Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina;
— Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
— Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu.

Oferujemy

— Wynagrodzenie 6 000 zł brutto;
— Przyjazną atmosferę;
— Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w ciekawej i dynamicznej instytucji kultury.

Warunki aplikowania

— List motywacyjny;
— Życiorys (CV) z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej oraz wskazaniem numeru telefonu kontaktowego;
— Oświadczenie (odręcznie podpisane przez kandydata) o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w przypadku podania danych wykraczających poza zakres określony prawem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dokumenty w sprawie ww. naboru można składać do dnia 18 listopada 2021 r. do godziny 12.00 w siedzibie instytucji (ul. Mokotowska 29a, Warszawa), z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko specjalisty ds. księgowości. Dopuszczamy możliwość przesłania skanów dokumentacji mailowo: roza.kosalka@biennalewarszawa.pl.