Stanowisko

Specjalista / Specjalistka ds. księgowości

Umowa
etat
Wynagrodzenie

od 5000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

12.01 11.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

Obsługa finansowo-księgowa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, prowadzenie operacji kasowych, w tym kasy fiskalnej, obsługa rachunków bankowych, rozliczanie podatków.

Wymagania

Osoba ubiegająca się o w/w stanowisko, powinna spełniać następujące wymagania:

Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z wykonywaniem zadań w obszarze finansowo-księgowym;
Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy VAT, ustawy o finansach publicznych, znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych;
Umiejętność korzystania z przepisów prawa.

Wymagania dodatkowe związane z zatrudnieniem na powyższym stanowisku:

Doświadczenie z obsługą kasy fiskalnej;
Doświadczenie w rozliczaniu VAT;
Biegła znajomość pakietu MS Office (m.in. Excel i Word);
Znajomość programu ENOVA;
Dbałość o szczegóły, dobre umiejętności analityczne;
Odpowiedzialność, rzetelność, zdolność analitycznego myślenia;
Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy

Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w ciekawej, dynamicznej instytucji kultury;
Wynagrodzenie od 5 000 zł brutto

Dokumenty w sprawie naboru na stanowisko specjalisty / specjalistki ds. księgowości można składać do dnia 11 lutego 2022 r. do godziny 12.00 w siedzibie instytucji (ul. Mokotowska 29a, Warszawa), przesłać pocztą na adres:

Biennale Warszawa
Mokotowska 29a
00-560 Warszawa

z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko specjalisty / specjalistki ds. księgowości

Dopuszczamy możliwość przesłania skanów dokumentacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: robert.jaworski@biennalewarszawa.pl, która zostanie zweryfikowana na następnym etapie rekrutacji.

Oferty, które wpłyną do siedziby instytucji po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane. O zachowaniu terminu decyduje data i godzina wpływu do siedziby instytucji.

Wykaz wymaganych dokumentów dostępny jest na stronie z ogłoszeniem (adres w "dodatkowych informacjach").