Stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. Edukacji

Umowa
etat
Wynagrodzenie

do 4900 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

20.05 11.06

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Sztuka

Opis stanowiska

Zadania
• tworzenie i realizacja długofalowych projektów i pojedynczych działań edukacyjnych, łączących elementy edukacyjne, artystyczne, ekologiczne i naukowe;
• prowadzenie warsztatów i działań edukacyjnych, spotkań, oprowadzań i innych form, nakierowanych na rozwój publiczności, adresowanych do dzieci i młodzieży, grup rodzinnych, grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół, osób dorosłych: w języku polskim i angielskim;
• osobista koordynacja pojedynczych działań (warsztaty, spotkania) oraz dużych wydarzeń edukacyjnych
• wsparcie kierownika zespołu w koordynacji organizacyjnej działania i wydarzenia

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• znajomości zagadnień z zakresu historii sztuki i sztuki współczesnej lub kulturoznawstwa i umiejętności przełożenia tej znajomości na praktykę nowoczesnych działań edukacyjnych;
• wyższego wykształcenia (preferowane kierunki teoretyczne bądź praktyczne, związane z co najmniej jednym z obszarów: sztuki wizualne, historia sztuki, pedagogika, kulturoznawstwo);
• co najmniej 3-letniego doświadczenia w tworzeniu projektów i działań edukacyjnych oraz w pracy metodą projektową;
• doświadczenia w osobistym tworzeniu scenariuszy działań edukacyjnych, warsztatów dla grup oraz osobistym ich prowadzeniu (udokumentowane min. 30 przeprowadzonych osobiście działań)
• umiejętności tworzenia harmonogramów projektów
• umiejętności pracy zespołowej i zrozumienia wzajemnego oddziaływania członków zespołu w wielozadaniowej pracy
• umiejętności koordynacyjne
• umiejętności komunikacyjnych
• umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów i wielozadaniowego działania
• znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
• wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

Oferujemy
• pracę w Zamku Ujazdowskim, pięknym obiekcie położonym na Trakcie Królewskim, w centrum Warszawy
• wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę w kwocie 4900 złotych brutto
• stabilne zatrudnienie z tytułu umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (w pierwszym etapie okres próbny 3 miesiące)
• pracę w różnorodnym, dynamicznym zespole przy interesujących, artystycznych, edukacyjnych i partycypacyjnych projektach;
• możliwość stałego kontaktu ze współczesnymi artystami, twórcami i z interesującymi ludźmi z branży artystycznej i twórczej z kraju i z zagranicy
• możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów edukacyjno-artystycznych
• bezpłatny wstęp na wystawy i do kina
• zniżki w Qchni Artystycznej i Instalacjach Art Bistro

Zgłoszenia w postaci CV i listu motywacyjnego prosimy wysyłać na adres: rekrutacje@u-jazdowski.pl do dnia 11 czerwca 2021 r.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski,
z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2 przetwarzało w celach rekrutacji moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na stanowisko specjalisty ds. edukacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również , że podanie tych danych było dobrowolne”.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.