Stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. administracyjnych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

07.09 15.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Film
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

- stosowanie się do ustalonych zasad i zarządzeń instytucji
- realizacja prac biurowo-administracyjnych
- nadzór nad obiegiem dokumentów
- zawieranie, odnawianie i rozwiązywanie umów z dostawcami
- nadzorowanie wykonywania umowy, przeprowadzanie odbioru przedmiotu umów
- udział w przygotowywaniu postępowań w zakresie właściwości komórki organizacyjnej, w tym:
- przeprowadzanie rozeznania rynku, szacowanie wartości zamówienia, sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia, uczestniczenie w postępowaniu jako członek komisji przetargowych,
- wyszukiwanie potrzeb remontowych powstałych na skutek eksploatacji budynków instytucji
- identyfikowanie oraz zgłaszanie wszelkich zagrożeń, przeszkód, usterek do firm konserwatorskich
- prawidłowe archiwizowanie dokumentacji w zakresie robót budowlanych, remontów, konserwacji, itp.
- wsparcie w zakupie urządzeń, materiałów i w ramach prowadzonych projektów

Wymagania

- umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
- zdolności analityczne
- dokładność, skrupulatność
- dobra znajomości pakietu MS Office
- wykształcenie techniczne lub wyższe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- doświadczenie w realizowaniu projektów inwestycyjnych

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- praca w państwowej , nowoczesnej instytucji kultury,
- praca w zaangażowanym i zmotywowanym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- elastyczne godziny pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV na adres: Grazyna.Idziak@fina.gov.pl , wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska, tj. Specjalista/Specjalistka ds. administracyjnych. Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).