Stanowisko

Specjalista sekcji finansowej

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

21.04 22.05

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków będzie obejmował m. in.:
• aktywne wsparcie menedżerów projektów kulturalnych w procesie budżetowania projektów,
• współpracę z menedżerami projektów w obszarze bieżącego zarządzania budżetem oraz racjonalizacji kosztów realizacji projektów,
• bieżące wsparcie Wydziału Projektów i Wydarzeń Artystycznych w przygotowaniu dokumentacji rozliczeniowej i sprawozdawczej projektów,
• wsparcie menedżerów projektów przy przygotowywaniu planu zamówień publicznych,
• weryfikowanie wniosków związanych z projektami, projektów umów i dokumentów finansowych pod względem zgodności z zaplanowanymi kosztorysami projektów oraz założonymi źródłami ich finansowania,
• potwierdzanie źródeł finansowania dla zobowiązań zaciąganych w projektach,
• weryfikację zgodności dokumentów księgowych i rozliczeń z zawartymi umowami,
• okresową analizę środków w projektach,
• realizację obiegu dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w IAM procedurami,
• archiwizację dokumentacji zgodnie z postanowieniami Instrukcji kancelaryjnej.

Wymagania

Oczekujemy:
• doświadczenia w tworzeniu lub opiniowaniu budżetów projektowych oraz w rozliczaniu projektów (preferowane duże projekty z obszaru szeroko rozumianej kultury),
• doświadczenia w kontrolowaniu wykorzystania środków finansowych we współpracy z właścicielami budżetów - kierownikami komórek merytorycznych lub menedżerami projektów,
• wyższego wykształcenia– preferowane kierunki związane z ekonomią i finansami,
• doświadczenia w pracy z umowami i dokumentami księgowymi,
• bardzo dobrej znajomości programu Excel,
• znajomości języka angielskiego,
• wysokiej kultury osobistej,
• zdolności analitycznych i dbałości o szczegóły.

Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu finansów publicznych.

Oferujemy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pracę z prestiżowej instytucji realizującej projekty międzynarodowe w obszarze kultury i sztuki,
• możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych,
• profesjonalne środowisko wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki.

Warunki aplikowania

CV prosimy przesyłać pod poniższym linkiem do 22 maja br.

W celu zaaplikowania prosimy kliknąć w poniższy link:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.