Stanowisko

Specjalista -Pracownik Techniczny – Mechanik

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

07.09 21.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

CENTRUM NAUKI KOPERNIK
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik Techniczny – Mechanik
(Specjalista)

Zakres obowiązków:
• dbanie o utrzymanie w pełnej sprawności ruchowej i technicznej wszystkich eksponatów edukacyjnych;
• naprawa, produkcja i montaż eksponatów oraz rozwiązywanie problemów technicznych;
• zapewnienie prawidłowej i terminowej realizacji zadań działu;
• współpraca i wsparcie służb serwisowych w diagnostyce oraz rozwiązywaniu problemów technicznych.

Wymagania

Wymagania
• wykształcenie min. zawodowe lub średnie (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika);
• min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy;
• znajomość rysunku technicznego i metrologii warsztatowej;
• ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
• dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac;
• wszechstronność techniczna – tzw. „złota rączka”;
• znajomość obsługi MS Office;
• uprawienia SEP do 1 kV (mile widziane).
Oraz:
• gotowość do pracy w systemie zmianowym;
• dobra organizacja pracy;
• umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas określony do 31.12.2023 r. z możliwością kontynuacji współpracy;
• gwarantujemy bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
• zapewniamy benefity pracownicze (m.in. opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, świadczenia z ZFŚS).