Stanowisko

Specjalista/Plastyk

Umowa
Miasto
Piła
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

09.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Fotografia
  • Grafika
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka

Opis stanowiska

- opracowywanie koncepcji scenograficznej wystaw i ich realizacja w oparciu o stworzone projekty;
- projektowanie elementów graficznych związanych z wystawą, w tym przede wszystkim komunikatów ekspozycyjnych oraz opisów eksponatów;
- współpraca z innymi działami Muzeum w celu poprawnego realizowania wystaw czasowych oraz wystaw stałych;
- przygotowywanie plików do druku (plakaty, ulotki, banery reklamowe)
- przygotowywanie do druku publikacji wydawanych przez Muzeum
- tworzenie grafik na stronę internetową i socialmedia
- udział w przygotowywaniu wniosków i części merytorycznej umów potrzebnych do realizacji projektów;

Wymagania

- preferowane wykształcenie wyższe
- doświadczenia w opracowywaniu koncepcji scenograficznej wystaw oraz projektowaniu materiałów do druku;
- znajomości programów służących do projektowania

a także:
- znajomości trendów projektowych z branży wystawienniczej, scenografii oraz projektowania wnętrz
- samodzielności w podejmowaniu decyzji, inicjatywy w działaniu
- bardzo dobrej organizacji pracy własnej i pracy zespołowej

Jeśli możesz pochwalić się swoimi projektami, zrób to – na pewno będzie to dodatkowym atutem.

Oferujemy

- umowę o pracę
- dużą samodzielność pracy
- możliwość rozwoju zawodowego

1) list motywacyjny oraz CV zawierające oświadczenie kandydata „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez Muzeum Okręgowe im. St. Staszica, ul. Browarna 7, 64-920 Piła, w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych) dalej „RODO”). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”
2) kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
3) kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe wykształcenie, doświadczenie i umiejętności

Kompletne dokumenty aplikacyjne należy przesłać w terminie do dnia 30.11.2021 r. na adres: muzeum@muzeum.pila.pl