Specjalista/ koordynator w Dziale ds. Zawołanych po Imieniu.

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

18.11 29.11

Słowa kluczowe
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Główne zadania:

• realizowanie ambitnych projektów z pogranicza kultury, nauki i edukacji,
• organizowanie upamiętnień w ścisłej współpracy z pracownikami innych działów Instytutu,
• organizowanie upamiętnień przy współpracy z partnerami lokalnymi, w tym uzgadnianie scenariusza uroczystości, lokalizacji, listy gości, koordynacja logistyczna,
• organizowanie upamiętnień przy współpracy z podmiotami trzecimi, uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń, nadzór nad finalizowaniem umów,
• aktywizowanie i integrowanie środowiska rodzin „Zawołanych po imieniu”, m.in. poprzez udział w organizowaniu cyklicznych spotkań,
• aktywizowanie i integrowanie lokalnych społeczności wokół projektu; podtrzymywanie kontaktu, dbałość o miejsca upamiętnień,
• prowadzenie dokumentacji związanej z upamiętnieniami,
• wspieranie działań badawczych, edukacyjnych, wydawniczych, popularyzacyjnych
i promocyjnych, związanych z wybranymi upamiętnieniami,
• dbałość o odpowiedni poziom realizowanych działań i przekaz zgodny z istotą projektu.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
• rozumienie idei projektu „Zawołani po imieniu”,
• doświadczenie w realizacji projektów o tematyce kulturalnej, naukowej i edukacyjnej,
• doświadczenie pracy zespołowej, organizacyjnej,
• mile widziane doświadczenie współpracy z samorządami,
• mile widziane doświadczenie marketingowe i promocyjne,
• bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność,
• zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Co oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (przez pierwsze trzy miesiące na okres próbny),
• unikalną możliwość pracy w zaangażowanym, dynamicznym zespole,
• szansę rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się instytucji naukowo-kulturalnej,
• ciekawą, inspirującą i satysfakcjonującą pracę.

Prosimy o przesłanie CV, wpisawszy w tytule e-maila „Specjalista/ koordynator”, na adres a.stroz@instytutpileckiego.pl do 29.11.2021 r.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Solidarności i Męstwa im. W. Pileckiego z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Foksal 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.