Stanowisko

Specjalista/ka ds. Pozyskiwania Funduszy

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.01 25.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:
• monitorowanie możliwości pozyskiwania dotacji, sponsorów i darowizn na działalność Muzeum;
• współpraca z innymi działami Muzeum w zakresie identyfikacji możliwości pozyskania dofinansowania;
• koordynowanie procesów związanych z formalną stroną pozyskiwania dofinansowań, w tym przygotowania wniosków o dofinansowanie ze źródeł krajowych i zagranicznych we współpracy z działami merytorycznymi i finansowym;
• udział w pozyskiwaniu sponsorów i darowizn, w tym: przygotowywanie ofert oraz udział w realizacji świadczeń sponsorskich.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe;
• min. dwuletnie doświadczenie zawodowe, w tym roczne w obszarze pozyskiwania dotacji – udokumentowane efektami pozyskania dofinansowania;
• znajomość źródeł pozyskiwania funduszy;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2);
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word, MS Outlook;
• bardzo dobra organizacja pracy;
• dokładność, rzetelność, skrupulatność;
• bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

Mile widziane:
• znajomość podstaw marketingu i zasad sponsoringu;
• doświadczenie w pracy w instytucji sektora publicznego.

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu (ok. 10 miesięcy);
• pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
• możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polin.pl do dnia 25.01.2022.
W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny ogłoszenia: BPF/PF
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO”.