Stanowisko
Specjalista/ka ds. administracyjnych
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.11 31.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Księgowość
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:
- przygotowywanie umów z trenerami, ekspertami, mentorami czy podwykonawcami,
- dbanie o prawidłową dokumentację z realizowanych działań,
- sprawnie prowadzenie procesów zakupowych w oparciu o PZP,
- błyskawiczne dostosowuje swoje projekty do aktualnych potrzeb organizacji i ich odbiorców.

Wymagania

Jeśli więc posiadasz:
- minimum trzyletnie doświadczenie w pracy administracyjnej
- wyższe wykształcenie
- umiejętność analitycznego myślenia

i jesteś osobą, która:
- umie pracować samodzielnie i jest zaangażowana w podejmowane zadania
- jest kreatywna i potrafi pracować pod presją czasu
- ma wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i ich efekty
- jest komunikatywna i lubi pracę zespołową
- jest skrupulatna i bardzo dobrze organizuje swoją pracę

a dodatkowo masz doświadczenie w pracy w sektorze publicznym? Daj się nam poznać!

Oferujemy

Ciekawe wyzwanie na najlepszym Uniwersytecie w Polsce
Stabilne zatrudnienie
Możliwość korzystania z zajęć WF z oferty UW, w tym basenu oddalonego o 300 metrów od naszego biura
Zajęcia z języków obcych
Szkolenia dla pracowników
Atrakcyjne pakiety Luxmed czy Benefit
Pakiety socjalne

Wyślij nam swoje CV, na adres rekrutacja@inkubator.uw.edu.pl abyśmy mogli Cię poznać!
Do zgłoszenia prosimy dołączyć odpowiednie zgody na przetwarzanie danych osobowych z pliku: https://bit.ly/2KYrGqi
Wszystkie zgody możesz wycofać w dowolnym momencie wysyłając nam maila na adres: rekrutacja@inkubator.uw.edu.pl