Stanowisko

Specjalista Edukator – Przewodnik

Umowa
Miasto
Otrębusy
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

06.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

• oprowadzanie wycieczek na terenie ekspozycji i udzielanie niezbędnych informacji zwiedzającym (w języku polskim i angielskim);
• opracowywanie scenariuszy spotkań ze zwiedzającymi;
• planowanie projektów edukacyjnych;
• promocja działań Centrum Folkloru Polskiego „Karolin”;

Wymagania

• wykształcenie wyższe;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• wysoki standard wykonywania powierzonych czynności;
• wysoki poziom zdolności interpersonalnych;
• duże zaangażowanie w wykonywaną pracę;
• wysoka kultura osobista;
• dyspozycyjność;
• mile widziana znajomość innych języków obcych;
• mile widziane doświadczenie w instytucjach kultury;
• mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów edukacyjnych.

Oferujemy

• ciekawą, pełną wyzwań pracę;
• współpracę w przyjaznym zaangażowanym zespole;
• możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: kadry@mazowsze.waw.pl,

Skontaktujemy się z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PZLPiT "Mazowsze" im. T. Sygietyńskiego z siedziba w Otrębusach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.)."