Stanowisko
Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Muzeum
Opis stanowiska

Charakterystyka stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych Muzeum Historii Polski w Warszawie. Będzie uczestniczyła w pracach komisji przetargowych i sporządzała dokumentację przetargową. Będzie wspierała pracowników we właściwym przygotowaniu opisu przedmiotu zamówienia, we współpracy z Działem Prawnym będzie przygotowywała umowę z wybranym oferentem oraz będzie koordynowała proces jej podpisania. Będzie przygotowywała plan zamówień publicznych MHP, prowadziła rejestr zamówień publicznych, przygotowywała potrzebne analizy i sprawozdania z zakresu zamówień publicznych oraz działalności kulturalnej.

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych Przygotowywanie i prowadzenie zamówień w zakresie działalności kulturalnej związanych z bieżącą działalnością MHP,
• Weryfikacja materiałów związanych z opisem przedmiotu zamówienia,
• Udział w pracach komisji przetargowych,
• Sporządzanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji przetargowej,
• Koordynacja czynności związanych z zawarciem umowy z wybranym oferentem,
• Weryfikowanie i opiniowanie poprawności dokumentacji udzielania zamówień o wartości szacunkowej nieprzekraczającej kwoty 130 tys. złotych wyłączonych spod reżimu ustawy PZP
• Śledzenie zmian w zakresie przepisów dotyczących zamówień publicznych oraz przepisów z zakresu udzielania zamówień z zakresu działalności kulturalnej,
• Przygotowywanie sprawozdań i analiz dotyczących zamówień publicznych oraz zamówień z zakresu działalności kulturalnej,
• Przygotowywanie planu zamówień publicznych MHP,
• Prowadzenie rejestru zamówień publicznych,
• Bieżąca weryfikacja przepisów wewnętrznych MHP dotyczących realizacji procedur zamówień publicznych oraz zamówień z zakresu działalności kulturalnej.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie: wyższe (mile widziany kierunek administracja, prawo lub kierunki ekonomiczne),
• Znajomość procedur postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wynikających z przepisów Ustawy PZP i Kodeksu cywilnego w zakresie, jaki wymagany jest prawem zamówień publicznych,
• Znajomość przepisów prawa i procedur dotyczących działań instytucji kultury (przede wszystkim w zakresie udzielania zamówień publicznych),
• Znajomość aktualnego stanu prawnego w zakresie zamówień publicznych,
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w jednostkach zobowiązanych do stosowania prawa zamówień publicznych (po stronie zamawiającego), mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku w instytucjach kultury zobowiązanych do stosowania prawa zamówień publicznych,
• Doświadczenie w prowadzeniu procedur przetargowych przy użyciu platformy elektronicznej,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dyskrecja,
• Umiejętność planowania i organizacji pracy,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Umiejętność łączenia pracy przy kilku projektach równocześnie,
• Umiejętności komunikatywne i interpersonalne,
• Mile widziane doświadczenie przy wdrażaniu projektów z sektora kultury współfinansowanych ze środków funduszy europejskich.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:
• umowa o pracę, w pełnym wymiarze godzin
• praca w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• Curriculum Vitae.
• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Historii Polski w Warszawie ul. Mokotowska 33/35, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ogólnym rozporządzeniem RODO”

Dokumenty prosimy przesłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@muzhp.pl w terminie do 31 stycznia 2022 r., w tytule podając nr referencyjny: Nr ref. MHP/01/2022/ZP

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.