Stanowisko

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

25.03 09.04

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Twoje zadania:

• samodzielne prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie ustawy - Prawo zamówień publicznych;
• udział w pracach komisji przetargowych;
• przygotowywanie planu zamówień publicznych;
• współpraca z Urzędem Zamówień Publicznych;
• prowadzenie rejestru i weryfikacja wniosków finansowych o zamówienia publiczne;
• przygotowywanie sprawozdania z udzielonych zamówień.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

• wykształcenia wyższego, pożądane prawnicze lub ukończone studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych;
• min. 2 lat doświadczenia w realizacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
• bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Oraz:

• wysokich umiejętności organizacyjnych;
• samodzielności, dokładności i sumienności.

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
• gwarantujemy udział w ambitnych projektach w nowoczesnej instytucji kultury;
• zapewniamy benefity pracownicze (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, świadczenia z ZFŚS).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego przez stronę internetową do dnia 9.04.2021 r.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Więcej o Centrum Nauki Kopernik na www.kopernik.org.pl