Stanowisko

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

05.01 04.02

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do zadań pracownika należeć będzie:
1. prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych na podstawie obowiązujących przepisów i regulacji wewnętrznych, w tym udział w komisjach przetargowych w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego;
2. ocena/opiniowanie wniosków o udzielenie zamówień publicznych komórek organizacyjnych Muzeum;
3. wsparcie pracowników komórek merytorycznych w przygotowywaniu informacji niezbędnych do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;
4. udział w opracowywaniu i aktualizacji wewnętrznych regulacji dotyczących zamówień publicznych, zgodnie z obowiązującym stanem prawnym.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie: minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe: prawo, administracja, ekonomia lub pokrewne;
• doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata na stanowisku związanym z udzielaniem zamówień publicznych, mile widziane doświadczenie w pracy/współpracy w instytucjach kultury;
• doświadczenie w pracach komisji przetargowych, w charakterze sekretarza komisji, przewodniczącego komisji;
• znajomość przepisów prawa z zakresu zamówień publicznych;
• doświadczenie w zakresie udzielania zamówień w formie elektronicznej;
• umiejętność obsługi podstawowych systemów i urządzeń biurowych;
• umiejętność analizowania i poprawnego wnioskowania;
• zaangażowanie, inicjatywa, komunikatywność, samodzielność, dokładność i rzetelność.

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość podwyższania kwalifikacji,
- pracę w małym zespole w atrakcyjnym komunikacyjnie miejscu w Centrum Warszawy

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:

List motywacyjny i CV z podanym przebiegiem nauki i pracy zawodowej. Aplikacje prosimy nadsyłać w terminie do 4 lutego 2021 roku na adres: praca@1943.pl, umieszczając w temacie wiadomości kod: SPECJALISTA DS ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.