Stanowisko
Specjalista ds. zakupów w Dziale Wystaw
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.01 26.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna
Opis stanowiska

Twoje zadania:
• wsparcie zespołu merytorycznego, projektantów i konstruktorów w realizacji zakupów i zamówień na potrzeby tworzonych wystaw i eksponatów;
• analiza ofert, analiza rynku i poszukiwanie alternatywnych dostawców/wykonawców;
• ustalanie i negocjowanie warunków współpracy z dostawcami/wykonawcami;
• kontrola terminowości i jakości zamówień realizowanych przez dostawców/wykonawców;
• przygotowywanie dokumentacji do umów ramowych na zakupy, nadzór nad realizacją umów;
• przygotowywanie dokumentacji na potrzeby postępowań procedur służących do pozyskania eksponatów;
• obsługa zakupów materiałów i usług – przeprowadzanie rozeznania rynku, przygotowywanie zapytań ofertowych dokonywanie zakupów i obsługa faktur, w miarę możliwości odbiór zamówień;
• udział w opracowaniu planów zakupów, przygotowywanie zamówień, nadzór nad realizacją zamówień;
• tworzenie wniosków i korekt finansowych w wewnętrznym programie finansowo-księgowym
• obsługa ogłoszeń w Biuletynie Informacji Publicznej – tworzenie zapytań i innych dokumentów zgodnie z wewnętrznymi regulaminami;
• współpraca z asystentką finansową.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?
• minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie zadań;
• wykształcenia wyższego, min. studia pierwszego stopnia;
• zdolności analitycznych;
• bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu;
• sprawnej obsługi MS Office;
• umiejętności pracy w zespole;
• zdolności negocjacyjnych;
• znajomości języka angielskiego (na poziomie min B1).

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?
• oferujemy stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę na czas określony do końca grudnia 2022 roku;
• umożliwiamy zdobycie doświadczenia w rozpoznawalnej instytucji kultury;
• zapewniamy benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, szkolenia, vouchery do CNK, dostęp do Legimi, świadczenia z ZFŚS)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego do dnia 26.01.2022 r.
W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”
Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia