Stanowisko

Specjalista ds. zakupów w Dziale Warsztatu

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

18.11 05.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

Centrum Nauki Kopernik poszukuje osób na stanowisko:
Specjalisty ds. zakupów w Dziale Warsztatu
w ramach Inicjatywy SOWA – Strefy Odkrywania Wyobraźni i Aktywności
Inicjatywa „SOWA - Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025
Poszukujemy dwóch osób chętnych do pracy, które podejmą wyzwanie w Inicjatywie SOWA.
Praca odbywać się będzie w jednej z dwóch lokalizacji: jedna osoba pracować będzie w siedzibie na ul. Wybrzeżu Kościuszkowskim 20, druga osoba na ul. Odlewniczej 4. Praca w godzinach 7-15, 8-16

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
• Wsparcie zespołu technicznego w realizacji zapotrzebowania logistycznego i materiałowego
• Udział w opracowaniu planów zakupu towarów, przygotowywanie zamówień, nadzór nad stanami magazynowymi
• Przygotowywanie zapytań ofertowych z zakresu zakupów materiałów, usług
• Analiza ofert, analiza rynku i poszukiwanie alternatywnych dostawców
• Kontrola terminowości i jakości zamówień realizowanych przez dostawcę
• Ustalanie i negocjowanie warunków współpracy z dostawcami
• Serwisowe wsparcie on-line (infolinia, www, e-mail)

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:
• Wykształcenia min. średniego technicznego (preferowane kierunki: logistyka, transport)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2lata
• Mile widziane doświadczenie w dziale zaopatrzenia, planowania lub kontroli jakości
• Zdolności analitycznych
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego i umiejętność analizowania dokumentacji projektowej
• Podstawowej wiedzy technicznej i znajomości branży technicznej
• Doskonałej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu
• Sprawnej obsługi MS Office
• Umiejętności pracy w zespole
• Zdolności negocjacyjnych
• Dbałości o szczegóły oraz zorientowania na cel
• Czynnego prawa jazdy kat. B
Mile widziane:
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość PZP oraz umiejętność analizy warunków SIWZ
• Doświadczenie w pracy z podmiotami publicznymi

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?
• Umożliwiamy udział w ciekawym projekcie edukacyjnym w nowoczesnej instytucji kultury
• Zaangażowanie w projekcie do 31.12.2023 r. z możliwością kontynuacji współpracy
• Wsparcie zespołu oraz wprowadzenie w pracę na danym stanowisku
• Oferujemy umowę o pracę oraz benefity pracownicze (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, szkolenia, Legimi, vouchery do CNK, świadczenia z ZFŚS)
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego przez stronę internetową do dnia 05.12.2021 r.
Link do formularza aplikacyjnego

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”
Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.