Specjalista ds. upowszechniania dziedzictwa kulturowego regionu

Umowa
Miasto
Elbląg
Województwo
Warmińsko-mazurskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

31.03 12.04

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

prowadzenie zadań o charakterze popularyzatorskim, promocyjnym i edukacyjnym w zakresie funkcjonowania Regionalnej Pracowni Digitalizacji.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- doświadczenie zawodowe w zakresie pracy biurowej lub merytorycznej min. 3 lata,
- umiejętności redagowania informacji medialnych, tekstów,
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
- zaangażowanie,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

- umowę o pracę na zastępstwo,
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji,
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

CV z informacjami o wykształceniu, kwalifikacji i opisem dotychczasowego przebiegu zatrudnienia lub działalności; list motywacyjny.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres praca@swiatowid.elblag.pl lub osobiście w sekretariacie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 do dnia 12.04.2021 r.