Stanowisko

Specjalista ds. tworzenia notek ikonograficznych

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

05.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie notek dotyczących zbiorów ikonograficznych zgodnie z wytycznymi projektowymi
• współpraca z zespołem archiwistów oraz innymi działami w Wydawnictwie
• koordynacja zadań związanych z tworzeniem notek o ikonach
• współpraca w kwestiach merytorycznych z działem redakcji
• wykonywanie korekt stworzonych opisów
• umieszczanie w Repozytorium Materiałów Archiwalnych Polskiego Wydawnictwa Muzycznego stworzonych notek

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• wysokie kompetencje językowe
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
• samodzielność w wykonywaniu zadań
• gotowość do poszerzania wiedzy w zakresie digitalizacji
• swoboda w obsłudze MS Office
• dokładność i skrupulatność
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

Oferujemy:
• współpracę w formie umowy o pracę
• pracę w renomowanej instytucji kultury
• dobre i stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia
• ciekawą i samodzielną pracę

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV na adres: rekrutacja@pwm.com.pl z umieszczeniem w temacie wiadomości: specjalista ds. tworzenia notek ikonograficznych + imię i nazwisko lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków w terminie do dnia 31.01.2021 roku.