Specjalista ds. szkoleń i profesjonalizacji Program Operacyjny Polska Cyfrowa – Konwersja Cyfrowa Domów Kultury

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

29.04 16.05

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

• koordynacja i realizacja programu szkoleniowego dla pracowników sektora
kultury w ramach projektu Konwersja Cyfrowa Domów Kultury, w tym:

 prace nad opisem przedmiotu zamówienia,
 udział w procesie wyłonienia wykonawcy,
 współpraca w wyborze tutorów cyfrowych,
 nadzór nad realizacją działań szkoleniowych i stały kontakt z uczestnikami.

• podnoszenie kompetencji osób zajmujących się działalnością kulturalną;

• przygotowywanie prezentacji, statystyk i raportów na potrzeby prowadzonych
projektów i w zakresie prowadzonych działań;

• kontrola efektywności prowadzonych działań i projektów oraz zapewnienie
wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie: wyższe, preferowany kierunek humanistyczny lub z zakresu
nauk społecznych;

• min 2 lata doświadczenia w organizacji szkoleń dla klienta zewnętrznego
lub/i doświadczenie trenerskie;

• znajomość rynku szkoleniowego i jego specyfiki;

• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, sprawne poruszanie się w
systemach wspierających pracę np. Office 365, platformy online;

• wysokie kompetencje organizacyjno – logistyczne oraz interpersonalne;

• otwartość na nowe metody działania, elastyczność i innowacyjność oraz
nastawienie na ciągłe doskonalenie.

Mile widziane:

• doświadczenie w instytucji kultury;

• doświadczenie w pracy projektowej finansowanej ze środków europejskich.

Oferujemy

Oferujemy:

• umowę o pracę na czas określony do 31 grudnia 2022 r.

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

• dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w
tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do
wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;

• możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych
realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

• prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach;

• dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Warunki aplikowania

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz*

formularz

Wymagane załączniki: CV w języku polskim.

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.