Stanowisko

Specjalista ds. systemu ERP

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.04 23.05

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

• współpraca z osobą odpowiedzialną za zarządzanie systemami IT wspierającymi zarządzanie projektami oraz obieg dokumentów,
• bieżące administrowanie systemem ERP (m.in. nadawanie uprawnień, rozwiązywanie problemów użytkowników, usuwanie usterek),
• identyfikacja potrzeb pracowników i proponowanie usprawnień,
• szkolenie pracowników z obsługi systemów,
• opracowywanie materiałów instruktażowych,
• przygotowywanie zestawień i analiz w oparciu o dane,
• mapowanie procesów, udział w pracach rozwojowych.

Wymagania

• doświadczenie w obszarze obsługi zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie (w tym - w bieżącym administrowaniu i kontaktach z użytkownikami),
• bardzo dobra znajomość systemu MS Office (w tym szczególnie program Excel),
• nastawienie na realizację zadań i wyznaczonych celów, analityczne myślenie,
• umiejętności komunikacyjne,
• umiejętność planowania własnych działań.

Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie w pracy z narzędziami do analityki biznesowej,
• znajomość metod wizualizacji danych,
• znajomość notacji BPMN i doświadczenie w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych,
• dobra znajomość angielskiego.

Oferujemy

• współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną,
• dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
• środowisko pracy wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki.

Warunki aplikowania

Termin przesyłania aplikacji - 20 maja 2021.
W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć w poniższy link lub proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki.