Specjalista ds. rozwoju i zarządzania zintegrowanym systemem informatycznym

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

17.11 16.12

Słowa kluczowe
  • IT
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków będzie obejmował:
• bieżące administrowanie systemem wspierającym elektroniczny obieg dokumentów i zarządzanie projektami (m.in. nadawanie uprawnień, rozwiązywanie problemów użytkowników, usuwanie usterek we współpracy z firmą zewnętrzną),
• identyfikacja potrzeb pracowników i proponowanie usprawnień,
• szkolenie pracowników z obsługi systemu,
• przygotowywanie zestawień i analiz na bazie danych zawartych w systemie,
• mapowanie procesów, udział w pracach rozwojowych.

Wymagania

Oczekujemy:
• co najmniej 2 letniego doświadczenia w obszarze obsługi systemów wspomagających zarządzanie projektami i workflow,
• wyższego wykształcenia
• dobrej znajomości systemu MS Office (w tym szczególnie program Excel),
• otwartości na codzienną współpracę z użytkownikami systemu,
• analitycznego myślenia.
Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie w pracy z narzędziami do analityki biznesowej,
• znajomość metod wizualizacji danych,
• doświadczenie w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w prestiżowej instytucji zajmującej się promocją polskiej kultury i realizującej międzynarodowe projekty w obszarze kultury i sztuki,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wsparcie w rozwoju kompetencji (np. szkolenia, dofinansowanie do studiów podyplomowych).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Termin przesyłania aplikacji do 16 grudnia 2021 r.

W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć w poniższy link lub proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: