Stanowisko
Specjalista ds. rozliczeń
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

27.10 27.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość
Opis stanowiska

• kontrola pod względem prawidłowości i kompletności otrzymanych dokumentów rozliczeniowych,
• prowadzenie rozliczeń z pracownikami (m.in. rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, rozliczanie zaliczek),
• weryfikacja faktur i rachunków pod kątem formalno-rachunkowym oraz ich opracowywanie,
• realizacja przelewów w systemie bankowym,
• terminowe regulowanie zobowiązań,
• rejestracja faktur w systemie,
• wystawianie faktur dla kontrahentów polskich i zagranicznych,
• rejestrowanie i ewidencja umów,
• współpraca z innymi działami Teatru.

Wymagania

• 3-letnie doświadczenie zawodowe,
• wykształcenie minimum średnie,
• dobra obsługa komputera i MS Office, w szczególności Excel,
• praktyczna znajomość zagadnień ustawy VAT,
• umiejętność pracy w zespole,
• dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań,
• odpowiedzialność, uczciwość i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:
• wykształcenie o profilu ekonomicznym,
• znajomość umów o unikaniu podwójnego opodatkowania, w tym zastosowanie podatku u źródła,
• doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w instytucji kultury,
• znajomość programu Asseco FK,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wsparcie zespołu i pracę w miłej atmosferze,
• stałe godziny pracy,
• dostęp do pakietu benefitów pracowniczych,
• dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku Teatru.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie w terminie do 27.11.2021 r.