Stanowisko

Specjalista ds. rozliczeń/koordynator projektów

Umowa
etat
Wynagrodzenie

2200—2600 PLN netto

Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

09.09 24.09

Słowa kluczowe
  • Księgowość

Opis stanowiska

Misją Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka jest wspieranie rozwoju osobowości i kreatywności młodego pokolenia, ułatwienie dostępu do kultury wszystkim dzieciom oraz odkrywanie poprzez sztukę szlachetnych wartości.
Szukamy specjalisty ds. rozliczeń / koordynatora projektów, który będzie chciał wraz z nami realizować naszą misję. Specjalista ds. rozliczeń pełni ważną rolę w Organizacji, ponieważ odpowiada za prawidłowe rozliczanie projektów.

Główne zadania:
- przygotowywanie stosownych umów dla instruktorów, aktorów,
- prowadzenie dokumentacji kadrowej, teczek osobowych, nadzór nad terminami badań lekarskich, szkoleniami BHP,
- prowadzenie ogólnego arkusza kosztów projektu w programie Excel, dbałość o prawidłowo wprowadzone dane finansowe;
- współpraca przy konstruowaniu budżetu i sporządzanie sprawozdań i korekt (części finansowej)
- opisywanie dokumentów księgowych;
- współpraca z biurem księgowym, ,
- prowadzenie kasy fundacji,
- prowadzenie bieżących płatności i rozliczeń fundacji, współpraca z bankiem, kontakt z administratorem pomieszczeń, ZZK i ZGK
- sprzedaż biletów, sporządzanie raportów fiskalnych
- koordynacja małych projektów

Wymagania

Oczekujemy:
-motywacji do pracy w Organizacji pozarządowej
-wykształcenia wyższego
-skrupulatności, dokładności i umiejętności analitycznego myślenia,
-dyspozycyjności (praca na zmiany): 8-16, 11.30 (12)-19.30 (20)
-bardzo dobrej znajomości programu Excel
-mile widziane doświadczenie w NGO

Oferujemy

Oferujemy:
- ciekawą, ważną społecznie pracę
- kontakt z kreatywnymi ludźmi, którzy są częścią naszego zespołu
- umowę o pracę, wynagrodzenie 2200-2600 netto
- stałe i pewne zatrudnienie - szukamy pracownika na dłużej
- możliwość szkoleń, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: rekrutacja@centrumtworczosci.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kuźniczej 29 a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pa-ni/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.