Stanowisko

Specjalista ds. przetwarzania danych

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

23.11 10.12

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

• po przeszkoleniu nadzór nad funkcjonowaniem systemu muzealnego do elektronicznej ewidencji i zarządzania zbiorami etnograficznymi
• rejestrowanie nowych rekordów w systemie oraz uzupełnianie i korekta już istniejących
• uzupełnianie i standaryzacja słowników związanych z systemem muzealnym
• wsparcie dla pracowników muzeum w zakresie obsługi systemu muzealnego i współpraca z pracownikami merytorycznymi
• praca w prężnym, kreatywnym zespole

Wymagania

• ukończone studia wyższe z zakresu etnografia, ewentualnie historia sztuki lub archeologia
• doświadczenie w pracy z bazami danych (co najmniej wprowadzanie danych, korekta danych)
• znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy
• mile widziana znajomość bazodanowych systemów do zarządzania kolekcją
• mile widziane doświadczenie w pracy nad tezaurusami, słownikami (standaryzacja danych, hierarchizacja danych)

Oferujemy

• ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji
• stabilne warunki zatrudnienia
• zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV listownie na adres MNWr lub mailowo na adres: sekretariat@mnwr.pl (z adnotacją „Rekrutacja – Specjalista ds. przetwarzania danych”) do dnia 10.12.2021 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych jest Muzeum Narodowe we Wrocławiu, z siedzibą przy pl. Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław. Podanie i zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych, a także zgoda na przetwarzanie ich do celów innych rekrutacji prowadzonych przez administratora jest w całości dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, a także może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw dostępne są w zakładce Polityka Prywatności na stronie mnwr.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.