Stanowisko

Specjalista ds.promocji

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.11 23.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka
  • Literatura
  • Marketing
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

• współtworzenie strategii PR, obsługę działań i imprez promocyjnych oraz marketingowych Biblioteki,
• tworzenie koncepcji akcji promocyjnych,
• pisanie oraz redagowanie wniosków o środki dotacyjne na realizowanie zadań,
• samodzielną koordynację projektów realizowanych przez Dział Promocji w tym również rozliczenia finansowe oraz sprawozdania zarówno finansowe jak i merytoryczne,
• przygotowywanie umów, jak również pozyskiwanie partnerów do współpracy,
• wyceny, opracowywanie i zamawianie materiałów marketingowych.

Wymagania

• ukończonych studiów wyższych - wykształcenie wyższe - mile widziane w obszarze; komunikacji, marketingu, zarządzania, kultury.
• minimum rocznego doświadczenia w pracy w obszarze komunikacji i/lub promocji, najchętniej w instytucjach kultury lub administracji państwowej bądź samorządowej;
• wiedzy i umiejętności pozwalających na stosowanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze kultury;
• znajomość nowoczesnych kanałów komunikacji,
• umiejętności organizacji wydarzeń kulturalnych,
• umiejętność samodzielnego prowadzenie projektów pod względem merytorycznym oraz finansowym,
• wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
• umiejętności realizowania kilku projektów jednocześnie,
• umiejętności pracy w zespole,
• samodzielności, inicjatywy i kreatywności,
• otwartości na nowe wyzwania,
• dobrej znajomości środowiska MS Windows oraz MS Office,
• prawa jazdy kat. B,

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, posiadanego doświadczenia zawodowego
oraz zaangażowania,
• świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku),
• możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach.

Warunki aplikowania

cv proszę przesyłać na adresy:
m.wyrebkowska@e-bp.pl
a.koscikiewicz@e-bp.pl