Stanowisko

Specjalista ds. promocji

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

od 3800 PLN brutto

Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Muzeum

Opis stanowiska

- wsparcie zespołu działu Komunikacji i Promocji przy realizacji zadań
- obsługa social media instytucji Facebook, Instagram, Youtube (Tiktok mile widziany)
- tworzenie not prasowych oraz opisów wydarzeń
- redagowanie tekstów w języku polskim i angielskim
- współpraca przy tworzeniu czasopisma CSW Łaźnia „Ręcznik”
- kontakt z mediami i podwykonawcami

Wymagania

- umiejętność obsługi social media
- umiejętność redagowania tekstów
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy umowę zlecenie i wynagrodzenie 3 800 brutto

CV wraz z oświadczeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV należy złożyć na adres poczty elektronicznej: promocja@laznia.pl w terminie do dnia 31.01.2022 r.

Oświadczenie
Klauzula Zgody:
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie
danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 - dalej RODO)
wyrażam dobrowolną zgodę̨ na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV:
- dla potrzeb przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko (wyrażenie zgody jest dobrowolne ale stanowi warunek udziału w dalszej rekrutacji)
- na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA, ul. Jaskółcza 1, 80-767 Gdańsk.