Stanowisko

Specjalista ds. promocji

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

02.09 20.09

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Nowe media
  • Teatr

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• kreowanie wizerunku Teatru poprzez podejmowanie krótko- i długofalowych działań mających na celu kształtowanie i umacnianie marki Teatru Baj,
• przygotowywanie i realizacja strategii promocji zarówno całej instytucji, jak i poszczególnych projektów przy współpracy z producentami wydarzeń artystycznych, edukacyjnych i społecznych Teatru
• utrzymywanie i poszerzanie kontaktu z mediami, odpowiedzialność za informacje prasowe i promocyjne,
• planowanie i koordynacja produkcji materiałów graficznych i drukowanych,
• pozyskiwanie i przygotowywanie ofert patronackich oraz umów dla partnerów medialnych i sponsorów,
• opieka nad stroną www oraz teatralnymi kanałami w social mediach,
• organizowanie wyjazdów na festiwale i występy gościnne.

Wymagania

Do współpracy zapraszamy osoby:
• z wykształceniem wyższym,
• posiadające doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku w instytucji kultury. Mile widziane doświadczenie zdobyte w teatrze.
• z dobrą znajomością języka angielskiego,
• znające rynek teatralny w Polsce,
• świadome promowania oferty teatralnej dla dzieci,
• z dobrą organizacją pracy i rzetelne,
• o lekkim piórze i z łatwością w operowaniu słowem,
• komunikatywne i posiadające łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy

Korzyści:
• umowa o pracę,
• praca w dynamicznie działającej instytucji z wieloletnią tradycją, w nowoczesnym budynku po generalnym remoncie,
• praca w ciekawym, twórczym środowisku,
• możliwości rozwoju,
• dogodna lokalizacja,
• wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym (nie więcej niż strona A4) na adres: teatr@teatrbaj.pl do 20 września 2021 roku.
W tytule prosimy o podanie nazwy stanowiska Specjalista ds. Promocji.

Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
Administratorem Pana/Pani Danych osobowych jest Teatr Baj, z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 28.
Dane kontaktowe inspektora danych osobowych: inspektor.do@teatrbaj.pl