Stanowisko

Specjalista ds. promocji

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

16.02 25.02

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Muzeum

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
• tworzenie i wdrażanie strategii komunikacyjnej instytucji, koordynowanie wszystkich prac związanych z komunikacją i wizerunkiem Muzeum,
• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami,
• opracowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych Muzeum,
• zarządzanie sytuacją kryzysową, organizowanie konferencji prasowych, monitoring mediów,
• obsługa strony internetowej Muzeum, serwisów społecznościowych oraz BIP-u,
•współorganizowanie prezentacji dotyczących przedsięwzięć podejmowanych przez Muzeum,
• udział w organizacji spotkań z ludźmi kultury i nauki,
• udział w promowaniu działalności edukacyjnej i wystawienniczej Muzeum, planowanie, budżetowanie i realizacja kampanii online, raportowanie efektów i bieżąca ewaluacja.

Wymagania

Wymagania podstawowe:
• wykształcenie wyższe,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• wiedza na temat rynku mediów w Polsce i za granicą,
• co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z branżą reklamową i PR, mile widziane doświadczenie pracy w instytucji kultury,
• umiejętność sprawnego formułowania myśli w mowie i piśmie; „lekkie” pióro”,
• wysoka kultura osobista,
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność negocjacji i podejmowania szybkich decyzji, radzenie sobie w stresujących sytuacjach,
• samodzielność i kreatywność w działaniu,
• odpowiedzialność i terminowość,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i otwartość,
• doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych,
• doświadczenie w prowadzeniu strony internetowej i mediów społecznościowych – dodawanie, modyfikowanie i usuwanie tekstów, grafik, zdjęć, filmów etc.

Wymagania dodatkowe:
• mile widziane wykształcenie z zakresu public relations, historii, wiedzy o kulturze, muzealnictwa, politologii,
• wiedza na temat historii II wojny światowej i Zagłady,
• praktyczna umiejętność obsługi programów biurowych (pakiet MS Office),
• znajomość dodatkowych języków obcych,
• gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

Oferujemy:
• ciekawą pracę w nowej, rozwijającej się instytucji kultury,
• stabilne zatrudnienie,
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• CV wraz z oświadczeniem zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Muzeum  Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942 – 1945) (w organizacji) z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 35, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych;
• list motywacyjny.

Termin i miejsce składania dokumentów:
Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres:praca@plaszow.org do dnia 25.02.2021 r. z adnotacją:

„Oferta na stanowisko: Specjalista ds. promocji w Muzeum - Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942 – 1945) (w organizacji)”.