Stanowisko

Specjalista ds. promocji i marketingu

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

29.01 10.02

Słowa kluczowe
  • Literatura
  • Marketing

Opis stanowiska

Wydawnictwo Franciszkanów Bratni Zew poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. marketingu i promocji:

Na czym polega oferowana praca?

- opracowanie, realizacja strategii promocji i marketingu książek
- budowanie i utrzymywanie kontaktu z mediami
- obsługa social media (Facebook, Instagram, You Tube)
- organizowanie spotkań z autorami
- tworzenie prostych grafik /bannerów

Wymagania

- minimum średnie wykształcenie
- dynamiczne, żywiołowe usposobienie
- wysoka kultura osobista, - otwartość i komunikatywność
- umiejętność współpracy w zespole i zdolność uczenia się
- pasja czytania
- odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność

Jakie są atuty kandydatów?

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość branży księgarskiej
- znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość Internetu, nowych mediów i bieżących trendów
- orientacja w środowisku Google AdWords, Facebook Ads
- znajomość literatury religijnej

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole
- pracę w środowisku o dobrej tradycji w samym centrum Krakowa
- możliwość rozwoju osobistego
- system wynagrodzeń premiujący dobre wyniki oraz zniżki pracownicze

Osoby zainteresowane pracą i spełniające podane wymagania zachęcamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego z załączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy: biuro@bratnizew.pl. Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.