Stanowisko

Specjalista ds. promocji i marketingu

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

29.01 02.03

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

• opracowanie planów marketingowych;
• koordynacja procesu promocyjnego online i offline;
• prowadzenie dokumentacji projektowej;
• współpraca z agencjami i grafikami;
• budowanie i utrzymywanie realizacji z partnerami;
• współpraca z zespołem Działu Komunikacji przy realizacji działań
promocyjnych;
• współpraca Działem Wydawnictw oraz pracownikami punktów sprzedaży;
• przygotowywanie umów, kosztorysów, harmonogramów i raportów;
• udział w tworzeniu kampanii pro-czytelniczej.

Wymagania

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która dobrze odnajduje się w świecie nowych mediów i technologii oraz potrafi przełożyć swoją wiedzę na skuteczne działania marketingowe.

Wymagania niezbędne:

• doświadczenie pracy na podobnym stanowisku minimum 2-letnie;
• znajomość narzędzi wsparcia marketingu elektronicznego;
• ukończenie studiów wyższych, preferowany kierunek marketing i zarządzanie;
• wysokie kompetencje komunikacyjne we współpracy z partnerami
zewnętrznymi;
• umiejętność formułowania myśli i tworzenie tekstów.

Wymagania dodatkowe:

• znajomość rynku wydawniczego w Polsce;
• doświadczenie w sprzedaży wydawnictw;
• realizacja kampanii promocyjnych książek z zakresu literatury pięknej i
naukowej;
• umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej;
• wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy

Oferujemy:

•umowę o pracę

•możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

•dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;

•możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

•prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach,

•dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy formularz.

Rekrutację przewidujemy gł. w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.