Stanowisko

specjalista ds. promocji i informacji

Umowa
Miasto
Gniezno
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

23.02 08.03

Słowa kluczowe
  • Marketing

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
• realizacja projektów marketingowych i promocyjnych, zgodnych z przyjętymi strategiami rozwoju oraz promocji Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie,
• aktywne kształtowanie i dbanie o wizerunek Muzeum,
• tworzenie i realizacja działań promocyjnych w internecie, zwłaszcza prowadzenie strony in
ternetowej, moderowanie komunikacji w mediach społecznościowych, inicjowanie nowych działań i aktywności online mających na celu budowanie społeczności,
• kreowanie, kształtowanie i poszerzanie relacji z mediami,
• współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje kreatywne, drukarnie, graficy, itp.)
• redakcja tekstów informacyjnych i promocyjnych,
• przygotowywanie materiałów promocyjnych, dbałość o ich dystrybucję i udostępnianie,
• ścisła współpraca ze stanowiskiem ds. marketingu,
• wsparcie działań sprzedażowych,
• analizowanie i optymalizowanie działań promocyjnych prowadzonych off- i online,
• przygotowywanie umów, kosztorysów, harmonogramów i raportów,
• praca w zespołach projektowych,
• współpraca przy pozyskiwaniu środków zewnętrznych,
• udział w planowaniu budżetu Działu Promocji i Marketingu,
• opracowywanie materiałów sprawozdawczych oraz raportów z zakresu działalności promocyjnej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe I stopnia (licencjat), preferowane dziedziny: komunikacja, marketing, media,
- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku, w ramach którego zadania obejmowały m.in. projekty z zakresu promocji, komunikacji lub reklamy
- znajomość aktualnych zagadnień i narzędzi z zakresu promocji, PR, w tym e-PR,
- znajomość funkcjonowania i trendów w obszarze mediów społecznościowych,
- łatwość formułowania myśli i tworzenia tekstów, poprawność językowa (tzw. lekkie pióro).

Oferujemy

• ciekawą pracę w rozwijającej się instytucji kultury,
• stabilne zatrudnienie,
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego,
• pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• CV ze wskazaniem danych kontaktowych (nr telefonu lub adres mail),
• list motywacyjny,
• dokumenty potwierdzające wykształcenie oraz umiejętności i kwalifikacje zawodowe,
• kopie świadectw pracy potwierdzające przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać wyłącznie mailowo na adres: grazyna.burzanska@muzeumgniezno.pl, w terminie do dnia 8 marca 2021 r.