Stanowisko

Specjalista ds. projektów kulturalnych (projekt operowy)

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

05.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

1. Realizacja działań w ramach organizacji festiwali i innych przedsięwzięć kulturalnych, w tym w szczególności z dziedziny opery, innych gatunków muzyki i tańca;

2. Współpraca z partnerami NCK przy realizacji powyższych projektów;

3. Przygotowywanie umów i innych dokumentów (kosztorysy, harmonogramy, agendy spotkań itp.), dotyczących wykonania ww. projektów;

4. • Współpraca przy innych projektach realizowanych przez Dział Projektów Kulturalnych.

Wymagania

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby posiadającej zdolności organizacyjne, wiedzę w dziedzinie muzyki poważnej, w tym w szczególności opery, i umiejętność pracy projektowej oraz zespołowej.

Wymagania niezbędne:

1. Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: muzykologia, teoria muzyki, sztuki sceniczne, wokalistyka, instrumentalistyka, dyrygentura lub pokrewne;

2. Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy przy organizacji spektakli operowych, koncertów lub festiwali muzycznych;

3. Znajomość terminologii muzycznej, umiejętność czytania nut;

4. Dobra znajomość polskiego i zagranicznego rynku muzycznego, w szczególności operowego;

5. Umiejętność przygotowywania dokumentacji w tym umów z wykonawcami;

6. Znajomość j. angielskiego na poziomie C1 - warunek konieczny weryfikowany na rozmowie rekrutacyjnej;

7. Umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe:

1. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

2. Umiejętności organizacyjne i duża samodzielność w działaniu;

3. Zaangażowanie w powierzone zadania i sumienność;

4. Rekomendacje od dotychczasowych pracodawców, doświadczenie w pracy w instytucji kultury i znajomość j. niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

Oferujemy:

1. umowę o pracę na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu;

2. pracę w kreatywnym zespole Działu Projektów Kulturalnych;

3. możliwość rozwoju zawodowego;

4. wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia;

5. dogodna lokalizacja przy stacji metra Płocka;

6. dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w tym nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio dokumentujące doświadczenie w pracy przy organizacji spektakli operowych, koncertów lub festiwali muzycznych na adres rekrutacja@nck.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Rekrutację przewidujemy również w formule zdalnej.