Specjalista ds. programów dotacyjnych (Program Operacyjny Polska Cyfrowa)

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

24.03 23.04

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

realizacja zadań projektowych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, w tym:

• organizacja procesu naboru,
• przygotowanie umów o powierzenie grantu,
• nadzór nad realizacją projektów grantowych,
• analiza aneksów do umów,
• weryfikacja raportów rozliczeniowych grantobiorców,

inne prace administracyjne i współpraca przy pozostałych zadaniach związanych obsługą projektu w tym aktywne korzystanie z narzędzi przeznaczonych do realizacji zadania m.in. program SOP.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe;

min. 1 rok doświadczenia zawodowego w realizacji programów grantowych;

bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point);

dobra organizacja czasu pracy i wielozadaniowość;

terminowość i dokładność;

efektywność w pracy zespołowej oraz indywidualnej;

wysokie kompetencje interpersonalne.

Mile widziane:

doświadczenie w obsłudze programów operacyjnych UE;

doświadczenie w pracy w instytucji kultury (ew. w administracji publicznej);

znajomość ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej;

Oferujemy

Oferujemy:

umowę o pracę na czas określony do 31 grudnia 2022 r.;

możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;

możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach;

dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Warunki aplikowania

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez *

Wymagane załączniki: CV w języku polskim

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.