Stanowisko

Specjalista ds produkcji filmowych

Umowa
Miasto
Katowice
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

09.06 25.06

Słowa kluczowe
  • Film
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres czynności:
• opracowywanie ofert lokacji dla produkcji filmowych;
• budowanie i uaktualnianie bazy lokacji filmowych oraz bazy adresów firm i specjalistów związanych z branżą filmową oraz innych, niezbędnych podczas organizacji produkcji;
• koordynacja strony internetowej SFC oraz obecności SFC w portalach społecznościowych;
• przygotowywanie i rozliczanie umów dotyczących bieżących projektów oraz współpraca z kontrahentami w zakresie działań SFC;
• współpraca z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi, instytucjami krajowymi i zagranicznymi w zakresie rozwoju przemysłu audiowizualnego na terenie województwa śląskiego;
• przeprowadzanie dokumentacji lokacyjnej obiektów i plenerów na terenie województwa śląskiego;
• przygotowywanie i rozliczanie umów koprodukcyjnych podpisywanych przez IF Silesia Film;
• współpraca producencka przy realizacji filmów powstających z udziałem Instytucji;
• uzyskiwanie pozwoleń na przeprowadzenie dokumentacji oraz wsparcie w organizacji planu filmowego dla produkcji korzystających z oferty SFC;
• pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania na zadania realizowane przez Instytucję oraz rozliczanie pozyskanych środków.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe;
• praktyczna znajomość wymogów formalnych funkcjonowania Instytucji Kultury;
• znajomość pakietu MS Office;
• prawo jazdy kat. B.
• samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;
• kreatywność, pro-aktywna postawa w działaniu;
• zaangażowanie;
• rzetelność i skrupulatność;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
• znajomość specyfiki branży filmowej;
• znajomość rynku mediów;
• doświadczenie w prowadzeniu działań promocyjnych/marketingowych;
• znajomość województwa śląskiego pod kątem lokacji.

Oferujemy

• pracę w pełnym wymiarze godzin;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo do 06.12.2021, z możliwością przedłużenia umowy;
• pracę w stabilnej instytucji;
• możliwości rozwoju kompetencji;
• dostęp do firmowego parkingu;
• udział w wydarzeniach i projektach organizowanych przez IF Silesia Film.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 25 czerwca 2021 r. na adres: Instytucja Filmowa „Silesia-Film”, ul. Górnicza 5, 40-008 Katowice, lub pocztą elektroniczną na adres: info@silesiafilm.com. z dopiskiem „praca w SFC”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami_tkami.