Stanowisko

Specjalista ds. prawnych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

02.09 19.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

CENTRUM NAUKI KOPERNIK
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Specjalisty ds. Prawnych
Miejsce pracy: Warszawa
Kopernik to zespół ludzi o zróżnicowanych pasjach i zainteresowaniach, otwartych, ciekawych świata i gotowych na niekonwencjonalne wyzwania. Dołącz do nas!
Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie umów cywilno-prawnych i porozumień
• Tworzenie wewnętrznych aktów prawnych (m.in.: zarządzenia, decyzje)
• Współpraca przy opracowywaniu regulaminów oraz innych dokumentów regulujących zasady realizacji poszczególnych zadań CNK
• Przygotowywanie imiennych upoważnień i pełnomocnictw
• Prowadzenie zbioru wewnętrznych aktów prawnych, upoważnień i rejestru umów
• Analiza dokumentów tworzonych w CNK pod względem formalno-prawnym
• Udzielanie pracownikom CNK porad prawnych oraz wyjaśnień w zakresie stosowania prawa związanych z realizowanymi zadaniami

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe prawnicze
• Doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej (znajomość Kodeksu cywilnego, Prawa zamówień publicznych, Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych „RODO”, prawa autorskiego)
• Biegła obsługa MS Office, sieci Internet, LEX
• Umiejętności organizacyjne
• Samodzielność, dokładność i sumienność
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
• Udział w ambitnych projektach w nowoczesnej instytucji kultury
• Benefity pracownicze (m.in. prywatną opiekę medyczną, szkolenia, dofinansowanie karty multisport, Legimi, vouchery do CNK)
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego przez stronę internetową do dnia 19.09.2021 r.
W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”
Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.