Stanowisko
Specjalista ds. prawnych
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

26.08 24.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
Opis stanowiska

Przygotowywanie projektów: umów, pism procesowych, upoważnień, wewnętrznych aktów normatywnych oraz pełnomocnictw

Dokonywanie wstępnej analizy projektów umów przygotowywanych przez jednostki organizacyjne instytucji

Udział w negocjacjach prowadzonych przez instytucję

Prowadzenie archiwizacji dokumentacji Działu Prawnego

Prowadzenie bieżących działań w zakresie obsługi prawnej instytucji we współpracy z jednostkami organizacyjnymi instytucji

Wymagania

Ukończone studia prawnicze z tytułem magistra

Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej lub dziale prawnym (preferowany obszar finansów publicznych)

Znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa zamówień publicznych oraz szeroko pojętego obszaru finansów publicznych

Sprawne posługiwanie się terminologią prawniczą

Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym i klientem zewnętrznym

Umiejętność pracy pod presją czasu oraz terminowość w realizacji obowiązków

Oferujemy

Oferujemy:

umowę o pracę;

możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym
m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do wakacji,
premie uznaniowe, paczka świąteczna;

możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych
przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach,

dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Warunki aplikowania

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz:

Rekrutację przewidujemy zarówno w formule zdalnej jak i stacjonarnej

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.