Stanowisko

Specjalista ds. pomocy socjalnej

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

03.02 26.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

1. Praca w systemie obsługi Programów NCK, w tym:

a) Rejestracja wniosków,
b) Weryfikacja formalna i merytoryczna przesłanych wniosków,
c) Kontakt mailowy i telefoniczny z beneficjentami,

2. Obsługa posiedzeń Zespołu Sterującego, w tym:

a) Przygotowanie dokumentacji do wypłaty środków finansowych.

3. Współpraca z pozostałymi działami NCK.

Wymagania

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe,

2. Doświadczenie w obsłudze interesariusza zewnętrznego min 2 lata,

3. Bardzo dobra znajomość programów MS Office ze szczególnym
uwzględnieniem Excel i Word,

4. Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub w administracji
publicznej,

5. Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów dotacyjnych,

6. Dodatkowym atutem będzie znajomość ustaw o organizowaniu i
prowadzeniu działalności kulturalnej, o finansach publicznych i o
rachunkowości,

7. Dobra organizacja czasu pracy i wielozadaniowość,

8. Terminowość i dokładność,

9. Wysokie kompetencje interpersonalne.

Oferujemy

Oferujemy:

1. umowę o pracę na pełny etat;

2. możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

3. dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w tym
m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do
wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;

4. możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych
realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

5. prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach,

6. dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Warunki aplikowania

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz:

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

*Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.

Rekrutację przewidujemy również w formule zdalnej.