Stanowisko

specjalista ds. płac

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4500—5500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

22.12 21.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry
  • Księgowość

Opis stanowiska

• sporządzanie listy płac i naliczanie wynagrodzeń (osobowych, bezosobowych, honorariów, prowizji i innych)
• rozliczanie zasiłków (chorobowych, wypadkowych, opiekuńczych, macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych, itp.)
• obliczanie, potrącanie i odprowadzanie należnych podatków, składek ZUS i innych obciążeń
• prowadzenie kart wynagrodzeń i kart zasiłkowych
• opracowywanie, kompletowanie i przechowywanie dokumentacji płacowej
• prowadzenie dokumentacji związanej z obliczaniem podatku dochodowego od osób fizycznych i składek ZUS
• sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych (PIT)
• obsługa pracowniczych planów kapitałowych (PPK)
• sporządzanie przelewów bankowych związanych z wynagrodzeniami
• księgowanie list płac
• wydawanie zaświadczeń oraz innych pism dotyczących wynagrodzeń (m. in. ERP-7, komornik, banki)
• sporządzanie sprawozdań z zakresu funduszu płac oraz prowadzenie miesięcznych uzgodnień i analizy funduszu płac

Wymagania

• minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• wiedza z zakresu prawa pracy, podatków dochodowych od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych
• znajomość systemu Symfonia Kadry i Płace – pożądana

Oferujemy

• praca w Teatrze z wieloletnią tradycją
• praca w ciekawym, twórczym środowisku
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwości rozwoju
• dogodna lokalizacja w centrum Warszawy

Dodatkowe informacje: tel. 785502198 (dział kadr, płac i spraw socjalnych)
Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV osobiście do działu kard, płac i spraw socjalnych albo drogą elektroniczną na adres: kadry@teatrateneum.pl,