Stanowisko

Specjalista ds. płac

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

25.03 23.04

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało między innymi:
• naliczanie wynagrodzeń dla tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
• sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS oraz US;
• zgłaszanie, wyrejestrowywanie pracowników w ZUS;
• wykonywanie przelewów.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe;
• co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
• bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
• znajomość programu Płatnik;
• dokładność, systematyczność oraz samodzielność w działaniu.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• wymiar czasu pracy – pełen etat;
• możliwość podnoszenia kompetencji poprzez uzupełnianie wykształcenia jak również udział w szkoleniach i kursach;
• pakiet socjalny.

Oczekujemy na curriculum vitae (CV) w terminie do dnia 23.04.2021.r.
Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres biuro@nimoz.pl.

Jednocześnie, spełniając obowiązek wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej, jako RODO) informujemy, że:
ADMINISTRATOR
Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w związku z procesem rekrutacji jest Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów z siedzibą w Warszawie przy ul. Goraszewskiej 7, 02-910 Warszawa, (zwany dalej jako „Administrator”).
DANE KONTAKTOWE INSPEKTORA OCHRONY DANYCH
Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email: iod@nimoz.pl we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.