Stanowisko

Specjalista ds. Personalnych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

16.04 20.05

Słowa kluczowe
  • Kadry

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za prowadzenie spraw związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi Muzeum Historii Polski. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wsparcie procesów rekrutacyjnych, monitorowanie systemów ocen pracowników, prowadzenie spraw związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych pracowników oraz wsparcie w bieżących czynnościach kadrowych. Stanowisko to wymaga dużych zdolności organizacyjnych, samodzielności, dużej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialności, pracowitości oraz dyskrecji.
Zakres obowiązków:
 wsparcie i udział w procesach rekrutacyjnych i adaptacji pracowników;
 planowanie, koordynowanie i analiza procesu ocen pracowniczych;
 udział w opracowywaniu i wdrażaniu systemów motywacyjnych;
 prowadzenie spraw związanych z podnoszeniem kwalifikacji pracowników;
 koordynowanie procesu komunikacji oraz rozwijanie i utrzymywanie relacji pracowniczych;
 monitorowanie trendów rynkowych i inicjowanie nowych rozwiązań w obszarze HR
 wsparcie bieżącej obsługi kadrowej;.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane ZZL;
• min. 3 lata na podobnym stanowisku;
• znajomość ogólnej specyfiki projektów HR;
• praktyczna znajomość prawa pracy;
• bardzo dobra znajomość MS Office;
• bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz budowania relacji;
• wysoka kultura osobista;
• odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
• mile widziane doświadczenie pracy w instytucjach kultury;

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:
• umowa o pracę w pełnym wymiarze;
• interesująca i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury;
• dostęp do świadczeń socjalnych, możliwość skorzystania z pakietu sportowego;
• prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie;
• obecnie, w warunkach pandemii koronawirusa, praca w systemie hybrydowym, a docelowo praca w biurze;

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• curriculum vitae;
• list motywacyjny;
• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Historii Polski w Warszawie ul. Mokotowska33/35, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego.”

Dokumenty prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@muzhp.pl w terminie do 20 maja 2021 r., w tytule podając numer referencyjny MHP/DKP/04/2021

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.