Stanowisko

Specjalista ds. organizacji wydarzeń

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

09.07 23.07

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Czym będziesz się u nas zajmował/a?
- Organizacją cyklicznych wydarzeń Integracji, m.in. Wielkiej Gali Integracji i konkursu „Człowiek bez barier”
- Współpracą z agencjami eventowymi i podwykonawcami
- Współpracą z artystami
- Przygotowywaniem harmonogramów i scenariuszy wydarzeń
- Przygotowywaniem wniosków o zamówienia publiczne i zapytań ofertowych
- Kontrolą i rozliczaniem wydatków
- Pozyskiwaniem i współpracą z partnerami oraz mediami w zakresie promocji wydarzeń

Wymagania

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:
- Jesteś osobą kreatywną, pozytywnie nastawioną, zaangażowaną oraz wrażliwą społecznie i odnajdujesz się w pracy zespołowej
- Masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w organizacji ogólnopolskich wydarzeń, w tym dużych wydarzeń on-line
- Sprawnie poruszasz się po złożonych budżetach projektowych
- Potrafisz samodzielnie zarządzać projektami
- Umiesz koordynować pracę wielu podwykonawców
- Realizowałeś/realizowałaś projekty kulturalne/społeczne, finansowane ze środków publicznych
- Świetnie posługujesz się językiem polskim i masz doświadczenie we współpracy z mediami
- Obsługujesz MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- Możesz podjąć pracę najpóźniej od 1 września

Dodatkowym atutem będzie:
- Doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych
- Znajomość tematyki niepełnosprawności oraz zapewniania dostępności wydarzeń
- Prawo jazdy (kat. B)

Oferujemy

Co Ci oferujemy?
- Umowę o pracę na pełen etat (lub w innej, preferowanej przez Ciebie formie)
- Możliwość poznania tajników organizacji wydarzeń wiodącego polskiego NGO
- Prywatną opiekę medyczną
- Pracę stacjonarną z biura przy metrze Ratusz-Arsenał, dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
- Możliwość pracy w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do 23 lipca swojej aplikacji zawierającej CV, krótki list motywacyjny i oczekiwane wynagrodzenie na adres e-mail: rekrutacja@integracja.org
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji z siedzibą przy ul. Dzielnej 1, 00-162 Warszawa.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Jednocześnie informujemy, że:
- udzielenie zgody jest dobrowolne,
- w każdym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, informując nas mailem wysłanym na adres integracja@integracja.org,
- dane osobowe przechowujemy przez czas niezbędny dla procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
- masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych,
- masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym.