Stanowisko

Specjalista ds. organizacji i promocji imprez

Umowa
Miasto
Rzeszów
Województwo
Podkarpackie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.10 15.10

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Nabór na stanowisko specjalisty ds. organizacji i promocji imprez w Estradzie Rzeszowskiej!

Potrzebujemy osoby zorganizowanej, samodzielnej, która lubi kulturę, sztukę i dobrze czuje się w kreatywnym tworzeniu, wymyślaniu i realizowaniu własnych pomysłów.

Wymagania

Wymagania: wykształcenie wyższe - mile widziane humanistyczne lub artystyczne, praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, praktyczna umiejętność obsługi urządzeń biurowych, umiejętność redagowania tekstów,
predyspozycje osobowościowe: kreatywność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, komunikatywność, kultura osobista oraz wysoko rozwinięte poczucie estetyki, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, niekaralność, dyspozycyjność.

Dodatkowe atuty: znajomość języka angielskiego, doświadczenie w organizacji imprez lub akcji społecznych, doświadczenie w pracy w instytucjach kultury, wiedza z zakresu życia kulturalnego Miasta Rzeszowa.

Najważniejsze obowiązki: organizacja i promocja wydarzeń realizowanych przez Estradę Rzeszowska, w tym: koordynowanie festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury (kontakt z poszczególnymi koordynatorami wydarzeń, przygotowanie programu festiwalu, koordynacja pracy promocyjnej, współpraca z Narodowym Centrum Kultury, współpraca z lokalnymi instytucjami kultury), planowanie i budżetowanie poszczególnych wydarzeń, kreowanie we współpracy z dyrektorem rocznej strategii organizacji i promocji wydarzeń, sprawna organizacja wydarzeń w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne zasoby,
negocjacje warunków współpracy z partnerami,
przygotowywania umów, bieżący kontakt z artystami,
wspieranie działań marketingowych mających na celu promocję wydarzeń, współtworzenie treści oraz kreowanie materiałów na portale społecznościowe i strony Estrady Rzeszowskiej
przygotowywanie i koordynacja projektów na dofinansowania w ramach działalności Estrady Rzeszowskiej, prowadzenie stron internetowych Estrady Rzeszowskiej, prowadzenie stron Estrady Rzeszowskiej w mediach społecznościowych,
koordynacja działań z zakresu marketingu,
badanie rynku i sprzedaż reklam, pozyskiwanie sponsorów i partnerów, pozyskiwanie pozabudżetowych środków finansowych

Oferujemy

Oferujemy: stabilne zatrudnienie (praca na pełen etat) i pewną pensję, nagrody adekwatne do zaangażowania, tzw. gruszę z funduszu socjalnego, szanse na rozwój i szkolenia dla kadr kultury, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wprowadzenie nowych działań do oferty instytucji, klimatyczne miejsce pracy oraz otwarty i sympatyczny zespół.

Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl, do dnia 15.10.2021 r. z adnotacją: specjalista ds. organizacji imprez/ specjalista ds. marketingu i promocji. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.