Specjalista ds. obsługi klienta w punkcie wypożyczania audioprzewodników w Ośrodku Edukacji Historyczno-Przyrodniczej “Wilczy Szaniec”

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Gierłoż k. Kętrzyna
Województwo
Warmińsko-mazurskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

26.04 07.05

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Zakres podstawowych czynności:
- Obsługa kasy fiskalnej
- Obsługa wydawania i zwrotu audioprzewodników
- Ładowanie i dezynfekcja audioprzewodników
- Bieżąca weryfikacja stanu technicznego audioprzewodników oraz prowadzenie rejestru usterek
- Zapewnienie komfortu zwiedzania, utrzymywanie pozytywnych relacji ze zwiedzającymi
- Prowadzenie statystyk dotyczących wypożyczeń audioprzewodników

Wymagania

Wymagania obowiązkowe:
- Wykształcenie co najmniej średnie
- Przynajmniej roczne doświadczenie w zakresie obsługi klienta
- Znajomość obsługi kasy fiskalnej
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Dyspozycyjność (praca także w weekendy)
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność nawiązywania i utrzymania kontaktu z klientem oraz skutecznego komunikowania się
- Wysoka kultura osobista

Mile widziane:
- Znajomość innych języków obcych niż j. angielski

Oferujemy

Oferujemy:
- Umowę zlecenie na okres od maja do września z możliwością przedłużenia współpracy
- Ciekawą pracę z turystami z całego świata
- Możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych w praktyce

Warunki aplikowania

CV prosimy kierować mailowo na adres mrakoczy@movitech.pl