Stanowisko

Specjalista ds. komunikacji

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

19.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Literatura
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• pisanie i redagowanie różnorodnych tekstów, m.in. artykułów, newsów, treści na infografiki, a także obszernych publikacji dot. muzyki klasycznej;
• redagowanie tekstów do materiałów promocyjnych;
• współtworzenie materiałów PR dla mediów – artykuły eksperckie;
• redakcja wybranych publikacji NFM, współpraca z redaktorami i grafikami;
• proofreading, redakcja oraz optymalizacja tekstów innych autorów;
• tworzenie omówień koncertów na stronę internetową NFM, a także tworzenie innych tekstów na potrzeby książek, czasopism, katalogów, broszur, programów itp. wydawanych przez NFM;
• przeprowadzanie i redagowanie (oraz ewentualny przekład) wywiadów pisemnych i video;
• współpraca redakcyjna z Działem Portali;
• współtworzenie komunikacji w Social Media.

Wymagania

Wymagania niezbędne:
• wykształcenie kierunkowe – muzykologiczne;
• umiejętność pisania i redagowania tekstów o charakterze muzycznym i różnym przeznaczeniu;
• umiejętność redakcji oraz optymalizacji tekstów innych autorów;
• umiejętność współpracy z redaktorami i grafikami;
• staranność i rzetelność w przygotowaniu tekstów;
• znajomość pakietu Microsoft Office, Google Docs;
• znajomość języka angielskiego w aspektach: czytanie, mówienie, rozumienie ze słuchu;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• znajomość działań Narodowego Forum Muzyki.

Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
• dużym atutem kandydata będą publikacje z zakresu muzyki klasycznej.

Oferujemy

Zainteresowanym osobom oferujemy:
• stabilną pracę w renomowanej Instytucji;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego, uczestniczenie w szkoleniach;
• dofinansowanie do wypoczynku oraz nauki języków obcych;
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport;
• możliwość wdrażania strategii komunikacji instytucji;
• udział w realizacji działań z zakresu komunikacji służących rozwojowi publiczności NFM;
• współpracę przy planowaniu i realizacji długofalowych strategii content marketingowych oraz pojedynczych kampanii kreatywnych;
• udział w współtworzeniu wyjątkowego miejsca – Narodowego Forum Muzyki.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• CV,
• list motywacyjny,
• inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności np. referencje,
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, teksty) w języku polskim na adres: praca@nfm.wroclaw.pl z dopiskiem w tytule: „Specjalista ds. komunikacji”, do dnia 30.07.2021 r.
Pierwsza część procesu rekrutacyjnego będzie odbywała się w oparciu o aplikację.
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby tej rekrutacji, innych niż wynikające z kodeksu pracy. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.”
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.