Stanowisko

Specjalista ds. Komunikacji i Social Media

Umowa
Miasto
Otrębusy
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

26.08 30.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

1. planowanie strategii działań informacyjnych i promocyjnych Zespołu "Mazowsze" i Centrum Folkloru Polskiego "Karolin";
2. redakcja strony internetowej Zespołu "Mazowsze" oraz opieka nad sklepem internetowym "Zespołu";
3. tworzenie i wysyłka newslettera,
Prowadzenie profili social media i nawiązywanie współpracy z portalami/stronami/grupami tematycznie pokrewnymi;
4. kontrolowanie i optymalizacja budżetu w obszarze social media;
5. przygotowywania raportów, zestawień i innych opracowań dotyczących działalności komunikacyjnej w obszarze social media.

Wymagania

1. doświadczenie w redakcji stron internetowych (podstawowa znajomość języka HTML);
2. doświadczenie w zarządzaniu profilami w social media;
3. znajomość i umiejętność obsługi narzędzi marketingu internetowego (Facebook Ads);
4. znajomość narzędzi e-mail marketingu (Mailchimp) i narzędzi Google Analytics,
5. kreatywność, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,
samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,
6. doskonała organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem.

Mile widziane:
1. doświadczenie w projektach z zakresu promocji oraz projektach współfinansowanych z funduszy europejskich,
2. bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
3. znajomość specyfiki pracy w instytucji kultury.

Oferujemy

1.stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
2.prace wolną od rutyny;
3.atrakcyjne warunki zatrudnienia;
4.miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, list motywacyjny na adres: kadry@mazowsze.waw.pl, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.