Stanowisko

Specjalista ds. kadr

Umowa
Miasto
Bydgoszcz
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

06.07 16.08

Słowa kluczowe
  • Kadry
  • Teatr

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku specjalisty ds. kadr należeć będzie przede wszystkim:

– sporządzanie umów o pracę, dokumentów kadrowych,
– przygotowywanie kart ewidencji czasu pracy,
– prowadzenie akt osobowych,
– kontrola terminów badań oraz szkoleń BHP pracowników,
– obliczanie wynagrodzeń osobowych, bezosobowych, honorariów, prowizji i innych wynagrodzeń,
– naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych,
– prowadzenie kart wynagrodzeń i kart zasiłkowych,
– opracowywanie, kompletowanie i przechowywanie dokumentacji płacowej,
– kompletowanie i składanie wniosków emerytalnych i rentowych,
– prowadzenie dokumentacji związanej z obliczaniem podatku dochodowego od osób fizycznych,
– sporządzanie przelewów bankowych związanych z wynagrodzeniami,
– sporządzanie sprawozdawczości statystycznej,
– sporządzanie deklaracji do PFRON,
– wydawanie zaświadczeń dotyczących wynagrodzeń,
– kontakt z ZUS, US.

Wymagania

Wymagania:

– wykształcenie wyższe lub średnie,
– co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
– znajomość przepisów prawa pracy,
– praktyczna wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych,
– umiejętność obsługi komputera (m.in. Microsoft Excel),
– dokładność,
– pracowitość,
– komunikatywność,
– dobra organizacja pracy własnej,
– umiejętność pracy w zespole,
– wysoka kultura osobista.

Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury

Ponadto kandydat musi mieć pełną zdolność do czynności prawnych, korzystać z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz cieszyć się nieposzlakowaną opinią.

Oferujemy

Oferujemy:

– stałe zatrudnienie,
– umowa o pracę - pół etatu,
– pracę w nowym zespole z możliwościami rozwoju,
– zatrudnienia na umowę o pracę od września 2021.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: audycje@teatrkameralny.com w tytule maila wpisując: Kadry – ogłoszenie.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16 sierpnia 2021 roku.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące elementy:

- CV wraz ze zdjęciem i z zapisem dotyczącym zgody na przetwarzanie danych osobowych,
- podpisaną odręcznie treść oświadczenia dostępną pod linkiem w zakładce "Dodatkowe informacje" (zgłoszenia bez podpisanego oświadczenia nie będą rozpatrywane).