Stanowisko

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

24.06 31.07

Słowa kluczowe
  • Kadry

Opis stanowiska

* obsługa kadrowo-płacowa
* prowadzenie akt osobowych, dokumentacji pracowniczej zgodnie z
obowiązującymi przepisami,
* prowadzenie pełnej ewidencji kadrowo-płacowej,
* nadzorowanie terminowości przeprowadzania szkoleń BHP i wykonywania
badań lekarskich,
* sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu pracowników,
zaświadczeń Z-3, RP-7,
* naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie umów cywilnoprawnych,
* sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, korekt i sprawozdań do ZUS,
PPK, GUS,
* przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących kwestii
kadrowo-płacowych

Wymagania

* wykształcenie średnie lub wyższe,
* doświadczenie na podobnym stanowisku (3 lata)
* bardzo dobra znajomość prawa pracy, płac, przepisów podatkowych oraz
ustawy o ubezpieczeniach społecznych,
* znajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia,
* znajomość programu Płatnik,
* obsługa komputera (MS Office),
* samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, twórczą atmosferę pracy

ofert należy kierować na adres: sekretariat@nowy.pl lub kadry@nowy.pl i e.bulinska@nowy.pl do 31 lipca 2021 r.