Stanowisko

Specjalista ds. IT

Umowa
Miasto
Otrębusy
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

07.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • IT
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

1. dbanie o poprawne działanie aplikacji, systemów i infrastruktury teleinformatycznej;
2. obsługa zgłoszeń od użytkowników w zakresie IT;
3. usuwanie pojawiających się awarii aplikacji, systemów i infrastruktury teleinformatycznej

Wymagania

1. praktyczna znajomość systemu MS Windows 10 i pakietu Microsoft Office;
2. znajomość systemów Linux będzie dodatkowym atutem;
3. znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (switch, router, AP, firewall)
4. rozumienie infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami;
5. znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
6. umiejętność współpracy w grupie;
7. inicjatywa, samodzielność w działaniu;

Oferujemy

1. stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
2. pracę wolną od rutyny;
3. możliwość szkoleń i rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, na adres: kadry@mazowsze.waw.pl, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami