Stanowisko

Specjalista ds. informatycznych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Film
  • IT
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

• Wsparcie użytkowników w zakresie wykorzystania sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.
• Administracja serwerów oprogramowania kadrowego oraz księgowego.
• Administracja systemem aktualizacji systemów operacyjnych oraz oprogramowania.
• Serwis i współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie obsługi sprzętu komputerowego.
• Dbanie o zainstalowany w Instytucie sprzęt komputerowy i infrastrukturę techniczną IT.
• Instalacja sprzętu i oprogramowania komputerowego.
• Prowadzenie dokumentacji wydanego sprzętu i wykorzystywanego oprogramowania.
• Dbanie o zgodność zainstalowanego oprogramowania z warunkami licencyjnymi.
• Nadzorowanie pracy systemów antywirusowych.
• Opracowywanie procedur i zasad bezpieczeństwa i backupu danych dla stacji klienckich.
• Współpraca przy administracji kontami użytkowników.
• Współpraca przy administracji serwerami.
• Administracja stacjami terminalowymi.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub techniczne.
• Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w Dziale IT.
• Dobra znajomość systemów komputerowych i aplikacji klienckich: Active Directory, Exchange WSUS, Windows Server 2008-2016, Windows 7-10, Office.
• Znajomość zagadnień sieci komputerowych.
• Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
• Wysoka kultura techniczna.
• Bardzo dobra komunikatywność.
• Umiejętności w zakresie samodzielnej administracji, konfiguracji i wdrażania oprogramowania.
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
• Umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowe pożądane umiejętności:
• znajomość oprogramowania Sage Symfonia,
• znajomość oprogramowania antywirusowego Symantec, ESET, Kaspersky,
• znajomość oprogramowania macierzy dyskowych oraz bibliotek taśmowych,
• znajomość aplikacji internetowych (CMS).

Oferujemy

• Umowę o pracę w nowoczesnej instytucji kultury,
• Pracę w zaangażowanym zespole,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Grupowe ubezpieczenie na życie,
• Dodatkową opiekę medyczną,
• Karnety sportowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV z dopiskiem „Specjalista ds. informatycznych” na adres: grazyna.idziak@fina.gov.pl najpóźniej do 30.11.2021 r.
Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Filmotekę Narodową-Instytut Audiowizualny, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).